O tym, że firma AJM Models pracuje nad modelem amerykańskiego okrętu desantowego USS Monitor informowaliśmy swego czasu przy okazji jednego z przeglądów nowości. Teraz prace nad tym modelem weszły w ostatnia, decydującą fazę. Pozostało jedynie dokończenie instrukcji i wykonanie boxartu. To ostanie oznacza, że zestaw testowy dotarł już do nas do Koszalina i możemy mu się przyjrzeć dokładniej.

Więcej >>>>

Miło nam poinformować o dużym wyróżnieniu dla firmy Arma Hobby na Targach Zabawek w Norymberdze 2020.  Model Jak-1b tej firmy został nagrodzony medalem „Model roku” przyznanym przez niemiecki magazyn modelarski Modell Fan.

Serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia!

Foto: https://www.facebook.com/ArmaHobby/

Więcej >>>>

Firma Bigmodel jest znana ze swoich wydań modeli samolotów komunikacyjnych. Zawsze jednak myśleli o uruchomieniu produkcji własnych modeli. Nadszedł czas, aby podzielić się z modelarzami informacja na ten temat. Jak wskazuje nazwa firmy będzie to duży model.

Więcej >>>>

Swego czasu w tym miejscu informowaliśmy o tym, że firma AJM Models opracowuje modele brytyjskich krążowników pomocniczych HMS "Jervis Bay" oraz HMS "Esperance Bay". Opracowanie tych arcyciekawych propozycji dla mikromodelarzy okrętowych weszło w końcową fazę. Zestawy testowe są już w rękach Marka i Marcina, którzy zaczęli budowę modeli które z czasem zastąpią na boxartach rendery 3D. Sprzedaż powinna ruszyć pod koniec stycznia.

Więcej >>>>

Arma Hobby zawsze skrzętnie utajnia projekty nad którymi pracuje. Przy kilku rozmowach próbowaliśmy wyciagnąć coś z szefostwa firmy, ale bez średniowiecznych narzędzi tortur (lub przesłuchań - jak kto woli) było to praktycznie niemożliwe. Sami ujawniają nowe projekty kiedy przychodzi na to pora, kiedy można je pokazać. Teraz jak widać nadeszła, Arma Hobby podała do wiadomości, że jej nową propozycją będzie miniatura radzieckiego myśliwca Jak-1b. Oczywiście w skali 1/72.

Więcej >>>>

Partnerzy

   
                 
                 

Kluby modelarskie

 

 

 

 
                 
                 
                 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!