Zestaw: Wessex extremal detail set
Skala: 1:144
Producent: Shelf Oddity
Nr kat: SO214413
Typ: elementy fototrawione

Więcej >>>>

Nie od dziś wiadomo, że drobne detale wyposażenia pokładowego czy uzbrojenia mają niebagatelny wpływ na ostateczny wygląd modeli okrętów. Zwłaszcza mikromodeli w skali 1/700. W ciągu ostatnich lat jakość modeli w tej skali niezwykle wzrosła i nie ustępują one już w niczym swoim odpowiednikom w większych skalach. Poza niezwykle szczegółowymi modelami okrętów na rynku mamy szeroką gamę akcesoriów do waloryzacji modeli, dzięki którym modele nieco starsze a przez to mniej szczegółowe mogą stać się prawdziwymi cackami. Jeżeli ktoś ma zamiar zbudować miniaturę któregoś z amerykańskich niszczycieli z okresu ostatniej wojny warto, aby zwrócił uwagę na wyrzutnie torpedowe do modeli tych okrętów, które ostatnio wydała firma Shelf Oddity.

Więcej >>>>

Producent: Shelf Oddity
Model:
PRV-16 Radar Antena Grid
Skala: 1:72
Nr kat: SO5723
Typ: elementy fototrawione
Akcesorium dedykowane do modelu: ZZ Modell 72022 PRV-16 Radar

Więcej >>>>

Shelf Oddity: LCM3 model set
Skala: 1:700
Nr kat: SO27003
Typ: 2 x model - elementy fototrawione, wydruki 3D

Barki desantowe LCM-3 są dobrze znane wszystkim zainteresowanym historią zmagań morskich w czasie II wojny światowej. Barki konstrukcji Andrew Higginsa były produkowane w latach 1942 – 1945, zbudowano ponad osiem tysięcy sztuk i szeroko wykorzystano w większości operacji desantowych, w których brała udział US Navy, zarówno na europejskim teatrze wojennym, jak i oczywiście dalekowschodnim. W mikromodelarstwie okrętowym miniatury takich barek stanowią uzupełnienie modeli okrętów desantowych, ale czasem funkcjonują jako samodzielne zestawy. Najnowszym z nich są modele barek LCM-3 wydane przez firmę Shelf Oddity.

Więcej >>>>

Firma Shelf Oddity z Wrocławia jest znana z wysokiej jakości dodatków do modeli redukcyjnych. Jej program produkcyjny obejmuje dwa główne kierunki. Są to akcesoria do budowy modeli okrętów, w większości w skali 1/700 oraz modele samolotów w skali 1/144. Ponieważ firma Shelf Oddity była w tym roku sponsorem Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego i przekazała swoje produkty w charakterze nagród, postanowiłem wykorzystać okazję i przyjrzeć się bliżej kilku z nich.

Więcej >>>>

Partnerzy

               

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

Our website is protected by DMC Firewall!