Jesień sprzyja modelarstwu. Długie wieczory nastrajają do siedzenia w domu i oddawaniu się naszemu ulubionemu hobby. To teoria, bo wieczory istotnie coraz dłuższe, ale pogoda raczej przypomina późne lato. Producenci modeli i akcesoriów nie zważając jednak na porę roku i pogodę robią swoje, starając się zwrócić uwagę modelarzy na nowe rozwiązania, lub też kusząc ich nowymi rozwiązaniami zastosowanymi w nowych produktach. W przeciągu dwóch ostatnich miesięcy oczywiście nagromadziło się tego dość sporo, więc zapraszamy do zapoznania się, z tym co przygotowały firmy z którymi współpracujemy, a także z tym co wydało nam się interesujące i godne tego, abyśmy wspomnieli o tym w tym miejscu.

Więcej >>>>

 

Lato się kończy, wracamy z urlopów, wyjazdów. Letnia beztroska powoli ustępuje uporządkowanemu trybowi życia w pracy w szkole lub na uczelni. Jednak chyba nie wszyscy zafundowali sobie letni wypoczynek i słodkie zbijanie bąków. Dwa letnie miesiące to jak się okazało sporo wydarzeń na rynku modelarskim. Są nowe ciekawe modele, akcesoria czy literatura. Także u nas w KPM-ie nieco się pozmieniało, mamy nadzieję, że na plus. Co takiego się wydarzyło? Zapraszamy do lektury.

Więcej >>>>

 

Wakacje czas zacząć! Odpocząć od obowiązków zawodowych, szkolnych, po prostu zresetować się i nabrać sił przed nadchodzącą jesienią. Ciekawe czy uda się odpocząć od hobby jakim jest modelarstwo? Chyba nie, bo producenci modeli i akcesoriów jakby odbyli jakąś tajną konferencję, czy naradę w jakimś sekretnym miejscu, a jej efektem jest naprawdę spora ilość różnego rodzaju modelarskich dóbr, które kuszą i kuszą. W tym spisku efektywny udział wzięły także i polskie firmy, więc zapraszamy do zapoznania się zestawieniem nowości modelarskich za maj i czerwiec.

Więcej >>>>

 

Kiedy dwa miesiące temu zapraszaliśmy do pierwszego w tym roku zestawienia nowości modelarskich zaczęliśmy bardzo poważnie, od potępienia rosyjskiej agresji na Ukrainę. Na zakończenie wyraziliśmy nadzieję, że kolejne zestawienie nowości nie będzie tak dramatyczne. Stało się jednak inaczej. Wojna za naszą wschodnią granicą trwa nadal w tych nadal dramatycznych okolicznościach pora podsumować ostatnie dwa miesiące w polskim modelarstwie, zaś wątek Armii Ukraińskiej będzie się w kilku miejscach pojawiać.

Więcej >>>>
Miłych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
spędzonych w rodzinnej atmosferze,
obfitego Zajączka i mokrego Dyngusa
życzą członkowie KPM Koszalin
 
 

Podkategorie

Partnerzy

               

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

Our website is protected by DMC Firewall!