Nazwa modelu:  Brytyjski lekki lotniskowiec HMS Colossus 1944-1946
Producent: Imperial Hobby Productions, przedstawiciel w Polsce: Martola
Nr katalogowy: IHP 7001
Skala: 1:700
Tworzywo: wtrysk
Malowanie: 2 x Wielka Brytania

English version

Czasami się tak zdarza, że zapowiedź nowego modelu wywołuje w modelarzach skrajnie nieodpowiedzialne reakcje, ukierunkowane na pozyskanie upragnionego zestawu wbrew wszystkim i wszystkiemu. Tak było w moim wypadku, kiedy dowiedziałem się firma Imperial Hobby Productions planuje wydanie wtryskowego modelu brytyjskiego lotniskowca HMS „Collosus” w skali 1/700. Model zamówiłem od razu a potem cierpliwie czekałem gromadząc stosowne środki na dokonanie stosownego zakupu.

Więcej >>>>

Kit: British Light Fleet Carrier HMS Colossus 1944-1946
Manufacturer: Imperial Hobby Productions,
Kit no: IHP 7001
Scale: 1:700
Status: iniection model
Decal options: 2 x UK

Polska wersja tekstu

Sometimes it happens that an announcement of the new model kit provokes extremely irresponsible modelers reactions, aimed at acquiring the desired set against all and all. It happened in the case when I found out that Imperial Hobby Productions was planning to release an injection model of the British aircraft carrier HMS Colossus in a 1/700 scale. I ordered the kit immediately and then waited patiently to collect the appropriate funds to make the appropriate purchase. 

Więcej >>>>

Model: Hurricane Mk IIc Expert Set, Nr kat.: 70035
Skala: 1:72
Producent: Arma Hobby
Tworzywo: model wtryskowy plus elementy fototrawione, maski,
Malowanie: 4 x Wielka Brytania

Zapowiedź wydania przez firmę Arma Hobby modelu samolotu myśliwskiego Hurricane Mk IIc oczywiście wywołała mieszane uczucia modelarzy. Znowu padły mocne słowa, że zdrada, hańba i to, co zazwyczaj dzieje się kiedy Ekipa spod znaku żółwia zapowiada swój nowy model. Ja podszedłem do tego spokojnie. Hurricane Mk IIc? Ok, jak będzie tak fajny jak Mk I, to czemu nie? Ponieważ podoba mi się większość modeli do sklejania, przez co zarzuca się mi brak obiektywizmu, także i ta recenzja będzie nieobiektywna, tendencyjna i co tam kto chce.

Więcej >>>>

Partnerzy

             
                 
                 

 

Kluby modelarskie

 

 

 

 
                 
                 
                 

 

Our website is protected by DMC Firewall!