HOT! - Śmigłowiec Mi-2 w skali 1/35!!!

Firma Bigmodel jest znana ze swoich wydań modeli samolotów komunikacyjnych. Zawsze jednak myśleli o uruchomieniu produkcji własnych modeli. Nadszedł czas, aby podzielić się z modelarzami informacja na ten temat. Jak wskazuje nazwa firmy będzie to duży model.

Producent twierdzi, że może nie pod względem wielkości ale skali. Ale naszym zdaniem i tak całkiem spory i pod względem gabarytów, jak i ładunku emocjonalnego. Pierwszym autorskim modelem Bigmodelu będzie bowiem model śmigłowca Mi-2 w skali 1/35, maszyny jakże zasłużonej dla polskiego lotnictwa. Jak utrzymuje producent przedsięwzięcie jest na bardzo zaawansowanym etapie. Gotowy jest projekt już modelu i wyprasek, a także próbny wydruk jednej z nich. Wprowadzane są jeszcze drobne korekty w celu uatrakcyjnienia modelu. Według zapewnień producenta model trafi do sprzedaży w kwietniu przyszłego roku. W chwili obecnej prezentujemy kilka pierwszych renderów.
Zestaw ma składać się z ponad 200 elementów z polistyrenu. W zależności od wersji ta ilość może się oczywiście różnić. Producent zapowiada wersję policyjną na początek. Później pojawi się sanitarna, transportowa oraz wojskowa i pewnie inne. Malowania powinny liczyć trzy do czterech opcji. Więcej szczegółów na na stronie i profilu facbookowym firmy Bigmodel. Kibicujemy i trzymamy kciuki za powodzenie przedsięwzięcia.

Koszaliński Pluton Modelarski

Partnerzy

  
                 

 

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!