HOT! -Wiosenne zapowiedzi

Jeszcze nie zdążyło ostygnąć pierwsze w tym roku zestawienie nowości modelarskich a tym czasem producenci zapowiadają kolejne rarytasy, które pojawia się wiosną w ich ofercie, a jest na co czekać wystarczy zajrzeć poniżej:

Ten producent mocno atakuje koronna skalę mikromodelarstwa, jak jest 1/700. Po modelu Kogi Elbląskiej, niebawem otrzymamy modele kolejnych słynnych okrętów spod biało-czerwonej bandery - pinki "Żółty Lew" oraz okrętów podwodnych OORP "Sokół" i "Dzik" znanych jako "Terrible Twins".

Także na naszym lotnisku pasażerskim sporo się dzieje, a to za sprawą firmy Bigmodel, która przygotowuje kolejne nowości. Będą nowe Jaki-40, Any-24 (w tym w późnym schemacie malowania PLL LOT, którego prezentujemy na wstępie) oraz zupełna nowość - modele samolotów transportowych AN-26, których pierwsze cztery boxarty prezentujemy powyżej.

Także IBG Models nie pozwoli modelarzom na nudę i brak zajęcia. Wiosną do sprzedaży ma trafić cała rodzina modeli samolotów myśliwskich PZL P.11, a więc wersje a, c i oraz g czyli "Kobuz" a także model czołgu Crusader Mk.1. Kto zapoznawał się z zapowiedziami tego producenta, ten wie, że wersja Mk.1 to zaledwie początek całej rodziny tych pojazdów, tak jak to miało miejsce w przypadku konstrukcji szwedzkich, węgierskich czy japońskich. IBG Model przewiduje także niespodziankę w skali 1/72. ciekawe co to będzie?

Jak widać sporo dobra trafi w ręce modelarzy na wiosnę, a ta na dobre jeszcze się nie zaczęła. Niebawem zapewne pojawią się kolejne zapowiedzi, o których oczywiście nie omieszkamy poinformować.

Koszaliński Pluton Modelarski

Partnerzy

  
                 

 

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!