HOT!

W ostatnim zestawieniu nowości modelarskich informowaliśmy o uruchomieniu nowego działu na naszym portalu. HOT! ma na celu szybką informację o naprawdę gorących nowościach, które ukazują się na modelarskim rynku. A zatem startujemy. Prezentujemy dwie nowości, które w niedalekiej przyszłości zmaterializują się w wysokiej jakości produkty, które zadowolą niejednego modelarza.

Ta informacja pojawiła się w ostatnim newsletterze ModelMaker Decals. W listopadzie powinny być dostępne nowe zestawy kalkomanii ModelMaker Decals, z których najciekawszą naszym zdaniem propozycją są te, umożliwiające budowę modelu samolotu transportowego C-130 Hercules w okolicznościowym malowaniu z okazji rocznicy 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Kalkomanie mają być dostępne w skalach 1/72 i 1/144, nieoficjalnie dowiedzieliśmy się także o grupie "lobbystów" którzy chcą doprowadzić do wydania tego zestawu w skali...1/48. co to będzie za wielka płachta :) Czekamy zatem i zobaczymy co wyjdzie...

Nad nowymi modelami okrętów pracuje także firma AJM Models. Tym razem zadowoleni powinni być modelarze budujący swe modele w skali 1/350. Będą to brytyjskie niszczyciele z okresu II Wojny Światowej HMS Cambell i HMS Mackay. Poniżej prezentujemy zdjęcia jednego z testowych zestawów, nad którymi pracują obecnie modelarze z KPM-u. Także te modele powinny być dostępne w listopadzie.

 Jak widać modele opracowano bardzo szczegółowo. Niebawem więcej informacji na temat kalkomanii ModelMakera jak i nowych modeli AJM Models.

 

Koszaliński Pluton Modelarski

Partnerzy

  
                 

 

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!