V Elbląski Festiwal Modelarski

W dniach 22-23.06.2019 w Elblągu, w Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Wielonarodowej Dywizji Północ-Wschód odbyła się już piąta edycja festiwalu modelarskiego organizowanego przez sekcję modelarską SHP Denar

Na bardzo sprawnie zorganizowanej imprezie wystawiono prawie 300 modeli z całej Polski, a uczestnicy festiwalu oprócz współzawodnictwa i tradycyjnych długich rozmów na tematy nie tylko związane z modelami mogli zwiedzać piękne miasto Elbląg i równie urocze okolice. Należy nadmienić, że w tym czasie w mieście odbywały się Dni Elbląga, więc można było skorzystać z całej gamy atrakcji.

Tradycyjnie przyznaliśmy w Elblągu naszą nagrodę "Pod But" za najlepszy model festiwalu, którą za piękny kartonowy model japońskiego niszczyciela Shimakaze otrzymał Radosław Kozłowski. Gratulujemy!

Modelarze z KPM Koszalin wystawili ponad trzydzieści modeli na V Elbląskim Festiwalu Modelarskim i zdobyli 14 wyróżnień. Po 5 Marcin Torbiński i Marcin Wawrzynkowski. Po dwa Marek Filzek i Wojciech Sokołowski. Nagrodę specjalną ufundowaną przez Dowódcę Wielonarodowej Dywizji Północ-Wschód za KTO Rosomak, Marcin Wawrzynkowski nagrodę specjalną za Kogę Elbląską od Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu.

Dziękujemy organizatorom za elbląską imprezę i na pewno pojawimy się tu w roku 2020!

Więcej zdjęć z konkursu >>> Galeria V Elbląski Festiwal Modelarski

Tekst: Wojciech Sokołowski
Foto: Marcin Torbiński, Wojciech Sokołowski

 

Partnerzy

               

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!