Koszaliński Portal Modelarski

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Producenci akcesoriów modelarskich
Tu możemy się zapoznać z ofertą producentów takich akcesoriów jak elementy fototrawione, zestawy żywiczne czy kalkomanie.
Pokaż: 
# Odnośnik Odsłony
1   Link   Pontos Model
Strona producenta wysokiej klasy akcesoriów do modeli okrętów. Oferuje drewniane pokłady, toczone lufy, maszty oraz komplety akcesoriów pozwalające zrobić z modelu do klejenia realistycznie wyglądającą replikę.
827
2   Link   MASTER
Szczeciński producent wysokiej jakości luf do armat, karabinów itp. Oferta obejmuje samoloty,technikę wojskową, okręty w praktycznie wszystkich podstawowych skalach.
864
3   Link   SteelScorpion.pl
Krajowy producent dodatków i akcesoriów modelarskich wycinanych laserowo. W ofercie wiele ciekawych rozwiązań dla modelarzy budujących dioramy.
994
4   Link   Jordi Rubio
Hiszpański producent akcesoriów modelarskich. Sztandarowym produktem są aluminiowe lufy do modeli pojazdów wojskowych.
878
5   Link   TALLY HO!
Czeski producent kalkomanii do modeli samolotów. W ofercie bardzo duża ilość stencili.
989
6   Link   Pavla Models
Czeski producent akcesoriów (również osłon kabin wykonanych metoda vacu) i żywicznych modeli. W ofercie wiele ciekawych propozycji.
1138
7   Link   Aber
Strona polskiego producenta blaszek fototrawionych i metalowych luf do modeli pojazdów pancernych i okrętów.
1140
8   Link   AIRES
Najbardziej znany czeski producent żywicznych akcesoriów modelarskich. Bardzo szeroka oferta dodatków do modeli samolotów i śmigłowców we wszystkich podstawowych skalach.
1166
9   Link   Verlinden Productions
Strona jednego z najstarszych producentów akcesoriów żywicznych i fototrawionych do modeli samolotów i pojazdów wojskowych. W ofercie ponadto duży wybór figurek w różnych skalach.
989
10   Link   Eagle Editions
Strona producenta z USA oferującego wysokiej jakości kalkomanie, akcesoria żywiczne do samolotów z okresu II Wojny Światowej. Eagle jest ponadto wydawcą znakomitych książek o niemieckich samolotach z okresu ostatniej wojny.
890
11   Link   EDUARD
Światowy lider w produkcji fototrawionych dodatków, produkujący również bardzo wysokiej jakości modele samolotów i pojazdów bojowych. Współpracuje z firmą Accurate Miniatures.
906
12   Link   Part
Strona największego krajowego producenta blaszek fototrawionych. Oferta obejmuje zestawy do samolotów i pojazdów wojskowych w różnych skalach. Ponadto firma ma w ofercie modele pojazdów wojskowych w skali 1/72 wykonanych tylko z fototrawionek.
954
13   Link   Techmod
Znany krajowy producent kalkomanii. Oferta obejmuje kalkomanie do modeli samolotów z okresu I i II Wojny Światowej w skalach 1/72, !/48, 1/32.
1070
14   Link   CMK
Drugi znany czeski producent akcesoriów żywicznych. Oferta skierowana nie tylko do modelarzy lotniczych, ale również do budujących modele pojazdów wojskowych i okrętów.
1206
15   Link   QUICKBOOST
Związany z firmą Aires producent akcesoriów żywicznych dla początkujących modelarzy. Oferowane dodatki żywiczne do samolotów i śmigłowców są doskonałej jakości i proste w montażu.
1019
16   Link   ModelMaker
930
17   Link   YAHU MODELS
Producent wysokiej jakości akcesoriów modelarskich - kolorowych, niezwykle dokładnie wykonanych tablic przyrządów do modeli samolotów
527

MOW Hel

SP nr 23

Fundacja Historyczna Lotnictwa Polskiego

Muzeum Obrony Przeciwlotniczej

Muzeum Sił Powietrznych

MOP Kołobrzeg

Perun

Pancerni'39

Jack of Diamonds

Modelwork

ISMR

SPM

Denar

Combat

Hercules


RC TRAX

Arma Hobby

Modelmaker

TopGun

Cobi S.A.

Mirage Hobby

Choroszy

Ardpol

Stratus

Piko

Hataka

Thor Miniatures

Napoleon V

GPM

Haliński sc

Yahu Models

AJM Models

JSC

Techhmod

Baltic Info