Koszaliński Portal Modelarski

Wystawy

Puchary RC TRAX i Prokmet

Email Drukuj PDF

Jak zwykle miło się informuje o kolejnej nagrodzie dla uczestników naszego Festiwalu. Tym razem fundatorem pucharu i nagrody rzeczowej jest koszaliński sklep modelarski RC TRAX.

Drugi puchar i nagrodę rzeczową ufundowała firma "Prokmet" Koszalin - dystrybutor profesjonalnych elektronarzędzi.

 


 

Nagrody z Mirage Hobby

Email Drukuj PDF
Do Koszalina dotarła wielka paczka z 25 wspaniałymi modelami z Mirage Hobby, które będą nagrodami na Bałtyckim Festiwalu Modelarskim. Nagrody rzeczowe zostaną też wręczone zwycięzcą poszczególnych klas.

A to jest nagroda dla najmłodszego uczestnika festiwalu:

 


Olsztyn 2013

Email Drukuj PDF
W dniach 13-14 kwietnia 2013 w Pałacu Młodzieży w Olsztynie odbył się „IV Konkurs i Wystawa Modeli Redukcyjnych Olsztyn 2013”. W konkursie seniorzy wystawili 264 modele, a  juniorzy 137 – czyli łącznie licznie zgromadzeni widzowie mogli podziwiać 401 doskonałych modeli kartonowych i plastikowych.

Same zawody należy ocenić jako udane, zgromadziły dużą rzeszę widzów, a co jest godnym podkreślenia to w konkursie wystartowała duża ilość juniorów. Organizatorzy nie ustrzegli się co prawda drobnych wpadek ale nie były one aż na tyle widoczne aby zepsuć dobry obraz imprezy. A na jej plus na pewno można zaliczyć pokaz malowania twarzy figurki w wykonaniu Kasi Manikowskiej i pokaz technik wykorzystywanych przy modelach pancernych, który przeprowadził Łukasz Orczyc-Musiałek.
 

XVII Mistrzostwa Polski Redukcyjnych Modeli Lotniczych

Email Drukuj PDF

W dniach 6-7.04.2013 w Galerii i Ośrodku Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Lotniczych Modeli Redukcyjnych klas F4-1A, B, C, D i Ś. Organizatorem był Toruński Klub Modelarski “Hercules” SM „Na Skarpie”, a Współorganizatorem Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu. Mistrzostwa wspierały: Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Toruniu, SM „Na Skarpie” Toruń, Gmina Miasta Toruń, Aeroklub Pomorski, ZW LOK Bydgoszcz, Firma „MIRAND”, WZL NR 1 S.A. w Łodzi, J.W. Grudziądz i indywidualni sponsorzy.

Komputronik wspiera II BFM

Email Drukuj PDF

Koszaliński salon firmowy "Komputronika" wsparł organizację II Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego. Firma ufundowała również trzy puchary:

  • Puchar "Komputronik - Koszalin" za najbardziej zaawansowany model lotniczy
  • Puchar "Komputronik - Koszalin" za najbardziej zaawansowany model okrętowy
  • Puchar "Komputronik - Koszalin" za najbardziej zaawansowany model pojazdu

Strona 9 z 13