Koszaliński Portal Modelarski

Wystawy

Wyniki IV Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego

Email Drukuj PDF

 

IV Bałtycki Festiwal Modelarski

Email Drukuj PDF
Koszaliński Pluton Modelarski zaprasza na
IV Bałtycki Festiwal Modelarski
Koszalin 2015

  • Termin: 16-17.05.2015
  • Miejsce: ul. Sportowa 19, Koszalin, Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich
  • Celem konkursu: popularyzacja modelarstwa wśród dzieci i młodzieży oraz wśród społeczeństwa województwa zachodniopomorskiego oraz miasta Koszalina i powiatu koszalińskiego oraz wymiana doświadczeń i wiedzy między modelarzami.
  • Zgłaszanie modeli przez stronę WWW (aktywne od 15.03.2015)
  • Konkurs organizowany jest przez Koszaliński Pluton Modelarski (BSMH "Perun") przy współudziale Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich w Koszalinie, a współfinansowany ze środków UM Koszalin.

9 Inowrocławski Konkurs Modelarski

Email Drukuj PDF

W dniach 25-26 kwietnia 2015 roku w Inowrocławiu odbył się 9. Inowrocławski Konkurs Modelarski Memoriał Benedykta Kempskiego. Konkurs zorganizowany jak zwykle doskonale przez Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych i Sklep Modelarski Hobby był w tym roku podzielony na trzy części – Festiwal Modeli Kartonowych, Festiwal Modeli Plastikowych i Inowrocławski Konkurs Modelarski. Ogółem zgromadził on dużą rzeszę modelarzy z Polski i zagranicy, którzy wystawili 805 modeli. W Festiwalu Modeli Plastikowych wzięło udział czterech modelarzy z Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego oraz junior – Max Kuiński. Koszalin reprezentowało również dwóch zaprzyjaźnionych modelarzy – Piotr Miller i Bartosz Kokoszko.

 

"Za linią wroga"

Email Drukuj PDF

Równolegle z Bałtyckim Festiwalem Modelarskim będzie się w Koszalinie odbywała konferencja lotnicza "Za linią wroga" z cyklu "Historia skrzydłami malowana". Miejscem obrad będzie Koszalińska Biblioteka Publiczna, pl. Polonii 1.

Zgłoszenie modelu na IV BFM - konkurs punktowy

Email Drukuj PDF

Strona 5 z 13