Koszaliński Portal Modelarski

Bałtycki Festiwal Modelarski

Formularz zgłaszania modeli - klasyfikacja festiwalowa

Email Drukuj PDF

Formularz zgłaszania modeli - klasyfikacja festiwalowa

Atrakcje V BFM

Email Drukuj PDF

W ramach V Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego przygotowaliśmy dla naszych gości wiele atrakcji. Jedną z nich jest przejazd koszalińską kolejką wąskotorową na trasie Koszalin - Manowo - Koszalin. W manowie przewidziane jest ognisko, na którym uczestnicy mogą liczyć na poczęstunek kiełbaskami.

Termin: 14.05.2016, godz. 16:00

Miejsce: Dworzec Koszalin Wąskotorowy, ul. Kolejowa

Sponsorem przejazdu jest sklep RCTRAX.PL

V Bałtycki Festiwal Modelarski

Email Drukuj PDF

Koszaliński Pluton Modelarski zaprasza na
V Bałtycki Festiwal Modelarski
Koszalin 2016


Termin: 14-15.05.2015
Miejsce: ul. Sportowa 19, Koszalin, Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich
Cel festiwalu: popularyzacja modelarstwa wśród dzieci i młodzieży oraz wśród społeczeństwa województwa zachodniopomorskiego oraz miasta Koszalina i powiatu koszalińskiego oraz wymiana doświadczeń i wiedzy między modelarzami.

Zgłaszanie modeli przez stronę WWW (aktywne od 1.03.2016). Zgłaszanie modeli odbywać się będzie również w dniu zawodów (14.05.2016) osobiście na miejscu przeprowadzania zawodów.

Festiwal organizowany jest przez Koszaliński Pluton Modelarski (BSMH "Perun") przy współudziale Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich w Koszalinie, a współfinansowany ze środków UM Koszalin.

Zgłaszanie modeli:

Relacja z IV BFM

Email Drukuj PDF

W dniach 16-17.05.2015 w Koszalinie odbył się IV Bałtycki Festiwal Modelarski organizowany przez Koszaliński Pluton Modelarski (sekcja Bałtyckiego Stowarzyszenia Miłośników Historii „Perun”) przy współudziale Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich. W tym roku gościliśmy 100 modelarzy z Polski i Czech, którzy zademonstrowali 357 modeli w 31 klasach. Prawie 25% wystawionych modeli było dziełem juniorów, to jest zawodników, do lat 16.

Wyniki IV Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego

Email Drukuj PDF

 

Strona 3 z 12